Cosy Apartment In Stunning Didsbury

  • 39 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Cosy Apartment In Stunning Didsbury Manchester o powierzchni 39 m² w dzielnicy Lindenthal może pomieścić do 2 osób i wychodzi na miasto. Fletcher Moss leży w odległości jedynie 1 km, a Muzeum Manchester w odległości około 10 min jazdy.

Obiekt noclegowy zapewnia również 1 łazienkę. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Dla gości pragnących aktywnego wypoczynku przygotowano jazdę na rowerze i Wędkarstwo.

Apartament posiada pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, w których goście mogą się zrelaksować i delektować posiłkami.

Apartament oferuje dogodną lokalizację 7 km od stacji kolejowej Deansgate. Muzeum Nauki i Przemysłu znajduje się około 15 min autem od 1-pokojowego apartamentu. Międzynarodowe lotnisko Manchester oddalone jest od Cosy Apartment In Stunning Didsbury o 5 km, a dworzec Palatine Road/Mersey Road - w odległości krótkiego spaceru stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Cosy Apartment In Stunning Didsbury Manchester
The Roost
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Roost

8.0
Bardzo dobry 5 opinii
427 m od nieruchomości
Elegant Home In West Didsbury
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Elegant Home In West Didsbury

9.4
Wspaniały 5 opinii
523 m od nieruchomości
Heart Of Didsbury, Private Gated Car Park By Hass Haus
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Heart Of Didsbury, Private Gated Car Park By Hass Haus

9.3
Wspaniały 13 opinii
982 m od nieruchomości
USD 256 USD 230
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    9 km

    Stacje kolejowe

    Burnage Train Station
    1,9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Sporty wodne
    • Jazda na rowerze
    • Pole golfowe
    • Wędkowanie

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Kasyno
    • Park wodny

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Cosy Apartment In Stunning Didsbury akceptuje zwierzęta?
      Niestety Cosy Apartment In Stunning Didsbury nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Cosy Apartment In Stunning Didsbury jest kuchnia?
      W Cosy Apartment In Stunning Didsbury goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.
    • Jakie możliwości spędzania wolnego czasu oferuje Cosy Apartment In Stunning Didsbury?
      Cosy Apartment In Stunning Didsbury oferuje kasyno.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    9 km

    Stacje kolejowe

    Burnage Train Station
    1,9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Cosy Apartment In Stunning Didsbury Manchester

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij